{{featured_button_text}}

FIRST TEAM

P-Kaitlyn Van Der Zwaag; Sr.; BHRV

P-Abby Kraemer; Jr.; Alta-Aurelia

C-Madelyn Mogensen; Jr.; SB-L

C-Lily Peterson; Sr.; Alta-Aurelia

IF-Payton Ahrenstorff; Jr.; Spirit Lake

IF-Taryn Hintz; So.; South O'Brien

IF-Brynn VanEldik; Sr.; Akron-Westfield

IF-Shayden Blankenship; So.; West Sioux

OF-Payge Ronfeldt; Sr.; Woodbury Central

OF-Ellie Cropley; Sr.; Bishop Heelan

OF-Ella Larsen; jr.; Newell-Fonda

UT-Lexi Lander; Soph.; West Monona

UT-Karli Olsen, So.; Spirit Lake

SECOND TEAM

P-Sarah Heilesen, Jr.; Denison-Schleswig

P-Kelsey Kannenberg, Sr.; Spirit Lake

C-Kaylea Van Regenmorter, Sr.; Sioux Center

C-Aubrey Wolf, sr.; Bishop Heelan

IF-Danika Smith, Sr.;Akron-Westfield

IF-Taylor Richter, Jr.; BHRV

IF-Andee Martin, Jr.; Westwood

IF-Payton Slaughter, Jr.; Cherokee

OF-Kiana Appley, Sr.; Akron-Westfield

OF-Olivia Larsen, Jr.; Newell-Fonda

OF-Brittany Turnquist, Jr.; Alta-Aurelia

UT-Lindsay Williams, Sr.; Cherokee

UT-Bradi Harvey, Sr.; Kingsley-Pierson

THIRD TEAM

P-Katelyn Martian, Jr.; Westwood

P-Riley Plantenberg, Jr.;Bishop Heelan

C-Alex Mohr, Jr.; Denison-Schleswig

C-Veda Pick, Sr.; Remsen St. Mary's

IF-Emma Christensen, So.; SB-L

IF-Sydney Livermore, So.; Gehlen

IF-Kylee Eickholt, Jr.; North

IF-Madysn Grotewold, Jr.; West Lyon

OF-Sydney Struve, So.; South O'Brien

OF-Mallory McCall, Fr.; West Monona

OF-Beth Pinkhinke, Sr.; Ridge View

UT-Erika McKenney, So.; West Sioux

UT-Hailey Hoogers, Jr.; North

FOURTH TEAM

P-Bradee Bouman, Sr.; Sergeant Bluff-Luton

P-Bailey Tjossem, Jr.; South O'Brien

C-Rachel Joachim, Sr.; West Lyon

C-Alyssa Fischer, So.; Hinton

IF-Rowan Kolpin, Jr.; Alta-Aurelia

IF-Mackenzie Foley, Soph.;Sergeant Bluff-Luton

IF-Haley Williams, Soph;Lawton-Bronson

IF-Markee Gruis, Sr.; East

OF-Taylor Knaack, Soph;River Valley

OF-Jaden Harris, So.; Akron-Westfield

OF-Brooke Bauer, Sr.; Woodbury Central

UT-Natalie Nielsen, Eighth;Akron-Westfield

P-Skylar Cole, Jr.;Storm Lake

1
0
0
0
0

Load comments